46baa378e2fb35d9918f1284f53c3ef0.jpg
Witamy petentów i zapraszamy do okienka serwisu urządmiejski.pl

Któż z nas nie był petentem? Któż z nas nie doświadczył czekania w urzędzie? A co z kolejkami? Pewnie też były. Niemniej jednak ta rzeczywistość się zmienia, a my pomagamy Państwu w skróceniu czasu pobytu w urzędzie. Pesymiści pewnie powiedzą, że to niemożliwe. My wychodzimy naprzeciw i udostępniliśmy dla Państwa serwis urządmiejski.pl.

Polska biurokracją stoi. Wiele osób tak pewnie powie. Pewnie coś w tym jest, bo spraw urzędniczych jest bardzo dużo i okienek w urzędach, także w życiu odwiedzimy wiele. Poza tym wiele urzędów ma swoje siedziby bardzo rozrzucone. W związku z tym szkoda czasu na chodzenie z jednego urzędu do drugiego. Zwłaszcza jak jeszcze nie trafi tam gdzie trzeba.
więcej ...


Dzięki serwisowi urządmiejski.pl możemy znaleźć wszystkie placówki urzędnicze, dowiedzieć się o ich konkretnej lokalizacji oraz godzinach otwarcia. Co więcej znajdziemy także informacje kontaktowe oraz dokumenty, które musimy złożyć w danym urzędzie. W ten sposób oszczędzamy czas i nerwy. Już nie musimy bez potrzeby chodzić po urzędach. Dzięki serwisowi możemy to sobie dobrze zaplanować.

Nasz zespół każdego dnia dba o to by serwis się rozwijał i miał jak najszerszą bazę danych. To właśnie dzięki pracy naszych specjalistów, mogą być Państwo pewni, że w naszym serwisie znajdzie się każda placówka, a nawet najmniejszy odział urzędu.

Urząd się zmienia. Coraz więcej spraw można załatwić przez internet bez wychodzenia z domu. Nie zmienia to faktu, że nadal trzeba stawić się osobiście w pewnych urzędach np. w celu złożenia lub odebrania dokumentów. Dzięki naszemu serwisowi możemy maksymalnie wykorzystać możliwości jakie daje internet i naszą wizytę skrócić do minimum.

W Polsce mamy ponad 2000 gmin. Dlatego też urzędów miejskich mamy tyle samo. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę, że te urzędy mieszczą się w różnych oddziałach, a ponadto dzielą się na mniejsze komórki organizacyjne, to robi się z tego bardzo pokaźna liczba. Można się w tym wszystkim zagubić.

Nasz serwis nie dopuści do tego. Wystarczy skorzystać. Dzięki naszej wyszukiwarce praktycznie każdy urząd staje dla Państwa otworem. Trzeba tylko chcieć skorzystać z tej bazy, którą udostępniamy dla Państwa. Ciągle rozbudowujemy ją tak by służyła Państwu i ułatwiała załatwienie wielu spraw.

Dzięki naszemu serwisowi nie straszne będzie załatwienie np. spraw związanych z rejestracją auta bądź wymianą dowodu osobistego. Znajdziecie Państwo niezbędne druki oraz listę dokumentów potrzebnych do załatwienia danej sprawy. Ponadto do Państwa dyspozycji są wszystkie numery telefonów, które mogą pomóc w przygotowaniu się do pójścia do urzędu.

Urzędy miejskie to placówki, które składają się z mniejszych jednostek organizacyjnych, do których musimy dotrzeć, aby załatwić konkretne sprawy. Możemy wyróżnić tu takie jak Urząd Stanu Cywilnego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Edukacji, Wydział Kultury, Wydział Zamówień Publicznych, Wydział Lokali Mieszkalnych, Wydział Transportu, Miejski Konserwator Zabytków i inne.

W zależności od wielkości gminy i jej rozwinięcia tych jednostek organizacyjnych może być mniej lub więcej. Im więcej wyodrębnionych jednostek tym większa i bardziej rozwinięta gmina. Wtedy też, żeby załatwić pewne sprawy trzeba nie lada wysiłku. Zwłaszcza jak ma się do załatwienia wiele spraw.
Niemniej jednak załatwianie spraw urzędowych można sobie ułatwić. Przede wszystkim trzeba zajrzeć do serwisu urządmiejski.pl, gdzie można znaleźć każdą jednostkę organizacyjną. Dzięki temu w prosty sposób zaplanujemy naszą podróż po urzędach i dowiemy się wstępnie ile nam to zajmie.

Następnie dzięki naszemu serwisowi odnajdziemy spis dokumentów, które trzeba przygotować. To pozwoli nam iść do urzędu przygotowanym bez obaw, że czegoś nie będziemy mieli. Tym bardziej, że dzięki naszemu serwisowi znajdą Państwo także numery telefonów. Pozwolą one na zadzwonienie i dowiedzenie się o wszystkie niezbędne szczegóły.

Co ważne, żeby oszczędzić sobie czasu, wynajdując urząd poprzez nasz serwis, zdobywają Państwo także informację o godzinach pracy danej jednostki. W związku z tym mają Państwo pewność, że drzwi do urzędu nie będą zamknięte. To pozwoli także dobrze zaplanować wizyty w poszczególnych urzędach.

Ponieważ urzędy stają się coraz bardziej otwarte dla ludzi. W związku z tym nie tylko wiele spraw można załatwić przez internet, także będąc w samym urzędzie nie ma już takich tłoków. Wynika to chociażby z lepszej organizacji urzędów i stworzenia odpowiednich biur obsługi petentów. Informacje o wszystkich zmianach znajdą Państwo także dzięki naszemu serwisowi.

Urządmiejski.pl to serwis dostępny dla Państwa. Dbając o Państwa czas i nerwy dostarczamy możliwości odpowiedniego przygotowania się i zaplanowania każdej wizyty w urzędzie. Dzięki nam mają Państwo dostęp do szerokiej i na bieżąco aktualizowanej bazy danych o urzędach miejskich i jej jednostkach organizacyjnych.

Petencie nie bądź w tyle. Skorzystaj z serwisu urządmiejski.pl. Zapraszamy!
©   2012  urządmiejski.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone